STEEL MACHINES

METAL EXPO, STEEL MACHINES ÖZEL BÖLÜMÜYLE
ÇELİK ÜRETİMİ VE METAL İŞLEM ALANLARINI ÖNE ÇIKARIYOR!

11-14 Eylül 2024 tarihleri arasında, İstanbul Fuar Merkezi’nde altıncısı gerçekleşecek olan METAL EXPO EURASIA ISTANBUL,
STEEL MACHINES özel bölümüyle, Çelik Üretimi ve Metal İşlem alanlarına özgü bir yer ayırıyor.

STEEL MACHINES Nedir?
STEEL MACHINES, demir çelik ve metal işlem endüstrisinin; makina, ekipman, yazılım ve mühendislik ihtiyaçlarını karşılayacak tedarikçilerin yer aldığı, Metal Expo bünyesinde yer alacak bir platform.

STEEL MACHINES Neyi Hedefliyor?
METAL EXPO, demir çelik ticaret hacminin geliştirilmesinin yanı sıra, katılımcı ve ziyaretçilerinin yatırım, bakım onarım ve yenileme ihtiyaçlarının karşılandığı çoklu bir ‘kazan-kazan’ platformuna evrilmekte. Genel anlamda, demir çelik üretiminde ve metal işlem alanında faaliyet gösteren veya bu alanda faaliyetler sürdürmeyi planlayan tüm firmalar STEEL MACHINES özel bölümünün ziyaretçi profilini oluşturmakta.

STEEL MACHINES Global Ölçekte Neler Vadediyor?
Hedeflenen katılımcı profilinin çoğunluğunun Türk Mühendislik firmalarının oluşturduğunu göz önüne aldığımızda, METAL EXPO’nun son altı yılda yakaladığı zengin uluslararası nitelikli ziyaretçi profili sayesinde, özellikle Orta Doğu ve Doğu Avrupa bölgelerinden yatırım, bakım onarım ve yenileme projelerine alternatif tedarikçi arayan önemli sayıdaki ziyaretçiyi STEEL MACHINES için İstanbul’a taşımayı hedeflemekte!

Metal Expo Metal Expo

ONLINE DAVETİYE

Yukarı