DEMİR ÇELİK SEKTÖRÜNÜN FUAR AÇILIMI

11-14 Eylül 2024 tarihleri arasında altıncısı düzenlenecek olan METAL EXPO İSTANBUL, demir çelik sektörünün önemli buluşma noktalarından biridir. Sadece yurt içinde değil, özellikle orta doğu ve asya bölgelerinde varlıklarını sürdüren demir çelik profesyonellerinin de tercih ettiği uluslararası organizasyonların başında yer almaktadır.

METAL EXPO EURASIA İSTANBUL, bir fuar organizasyonu olmakla birlikte, organizasyon içeriğindeki etkinlikler dolayısıyla dört gün boyunca demir çelik sektörünün ve Türk Sanayisi'nin gündemini belirleyen; konferansları ve seminerleriyle sektörün geleceğine ışık tutan ve piyasa yapıcı özelliği bulunan dev bir organizasyondur. 250'den fazla uluslararası katılımcı ve bugüne dek toplam 55.000 civarında nitelikli ziyaretçi ile demir çelik, üretim teknolojileri, imalat sanayileri ve endüstriyel inovasyon  alanlarında küresel etki yaratan bu platform, Avrasya bölgesinin en önemli sanayi fuarıdır.

Uluslararası fuar: Katılımcı - ziyaretçi denkleminde, her iki tarafın da maksimum fayda ve karlılık sağlaması amacıyla tüm sektörün tüm segmentlerini içerecek yapıda organize edilen, B2B buluşmalarından, etkili ‘’matchmaking’’ süreçlerine kadar, dinamik içerikli, Türk demir çelik endüstrisine uluslararası alanda da güçlü bir algı kazandıracak, %100 ‘’networking’’ işlevine sahip organizasyon.

Gündemi belirleyen konferanslar: Çok geniş bir perspektifle organize edilmiş ve birbirinden değerli, kendi alanında uluslararası saygınlığa erişmiş önemli konuşmacılarla, sektörün bugününün ve geleceğinin konuşulduğu platform.

Sektörel eğitim ve seminerler: Demir çelik sektörüyle ilişkili sivil toplum kuruluşlarının kendi alanlarında geliştirdiği bir programla organize ettiği etkinlikler. 

ZİYARET SAATLERİ

11 Eylül 2023 Çarşamba:    11:00 - 18:00

12 Eylül 2023 Perşembe:    10:00 - 18:00

13 Eylül 2023 Cuma:            10:00 - 18:00

14 Eylül 2023 Cumartesi:    10:00 - 18:00

 


Metal Expo Metal Expo

ONLINE DAVETİYE

Yukarı